Виставка живопису «Кольорове коло»

На київському Монмартрі — Андріївському узвозі  у музеї-майстерні І.П.Кавалерідзе,  20 квітня о 18:00 годині відкриється, досить незвичайна, виставка художників-аматорів — яка має назву «Кольорове коло». Ця подія — захід культурно-мистецького  проекту «Київські історії. Андріївський узвіз». На відкриття виставки запрошені відомі художники, мистецтвознавці.

Виставка відбудеться у двох виставкових залах музею.  В одному залі буде експозиція робіт художників  дуже мудрого віку — люди 20 століття. Вони продовжують активну мистецьку працю. Для них творчість — форма існування, сенс життя, засіб спілкування зі світом. Ці художники ще не виставляли свої твори — це для них певний дебют.

В іншому залі демонструються твори  юних художників — дітей 21 століття — це їх правнуки, нащадки. Вони тільки  починають пізнавати  швидкозмінний сучасний  світ, з його проблемами та радощами. Та яка б прірва часу не відділяла покоління – висока  гармонія всесвіту символічно відображена в кольоровому колі та чарівна сила мистецтва об’єднує людство крізь часи  в єдину родину.

День закриття виставки «Кольорове коло»

Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе